MÖBLER / Bord / Piedestal 10895481
nr 1089 5481
Piedestal
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 februari 2017
kl 18:15:07
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
800 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
7
1.800 kr
8
1.500 kr
7
1.600 kr (Budbetjänt)
8
7
2.000 kr
8